SHPËRNDAJE
MILAN, ITALY - FEBRUARY 12: Antonio Candreva of FC Internazionale Milano celebrates his goal with his team-mates during the Serie A match between FC Internazionale and Empoli FC at Stadio Giuseppe Meazza on February 12, 2017 in Milan, Italy. (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Interi, ka hyrë në garë me  skuadrën angleze, Manchester United për mesfushorin e Chelseat, Nemanja Matiç, raporton, Corriere dello Sport.

Ekipi zi e kaltër janë të vendosur për të shitur Gary Medel, dhe e shohin futbollistin e Chelseas, Matic si një zëvendësim ideal./GazetaDirekt.