SHPËRNDAJE

 

Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus dhe Inter kanë në synim që ta transferojnë  sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero zbulon The Mirror.

Të katër klubet kanë kontaktuar përfaqësuesit e Argjentinës për disponueshmërinë e tij ndërsa ai i afrohet muajve të fundit të kontratës së tij në Etihad Stadium,përcjell GazetaDirekt.

Një mënyrë mund të shpërthejë për Aguero kur ai bie falas në qershor, me City ende që nuk i ofron atij një zgjatje të kontratës./GazetaDirekt/