SHPËRNDAJE

E dashura e misterioze  e Chicharitos është zbuluar dhe ajo është  aktorja mahnitëse spanjolle, Andrea Duro.

Sulmuesi i West Ham ngacmoi ndjekësit e tij të Instagramit duke postuar një fotografi  me një grua që nuk dukej krejtësisht  në foto, duke ia fshehur identitetin e saj.

Por, pas disa mesazheve flirty në mediat sociale, zeshkania doli të jetë Andrea 25-vjeçare.

Hernandez, 29 vjeç, shkroi një koment në një foto që Andrea kishte postuar,  Kullën Eiffel: “Hi! Unë dua t’ju takoj, ju do të më lejoni? .Për të cilën një Andrea i zënë ngushtë u përgjigj: “Oh yeah?

Mendova se më njeh tashmë. “Shihet qartë se ata janë më shumë se vetëm shokë./GazetaDirekt.