SHPËRNDAJE

James Rodriguez ka nënshkruar kontratë me skuadrën gjermane Bayern Munich.

Ai sot arriti në Gjermani dhe klubi i Bayern publikoi videon e tij kur zbarkoi në aeroport.

James nënshkroi në formë huazimi për dy vite dhe pritet që pastaj Bayerni ta blejë komplet kartonin e tij.

https://www.facebook.com/fcbayern.en/videos/1589137744490627/