SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Fiorentinës Nikola Kalinic së fundi ka dalur hapur duke shprehur dëshirën e tij për t’iu bashkuar Milanit.

“Falemnderit Fiorentina për këto dy vite dhe për mundësin që më keni dhënë”, u shpreh Kalinic për ‘Sky Spoirt’, përcjell Sovrani.info.

“Unë e di se Milani më dëshiron mua dhe për mua kjo është një mundësi e madhe, unë përfundova ciklin tim tek Fiorentina. Unë dua të shkoj në Milano,”, bëri thirrje Kalinic në fund.