SHPËRNDAJE

Juventusi, po planifikon të përdorë fondet e krijuara nga shitja e Leonardo Bonucci, për të  transferuar mesfushorin e Real Madrid, Toni Kroos, raporton, SportMediaset.

Klubet nuk janë ende të angazhuar në negociata, por Juve thuhet se po kërkojnë një mesfushor qendror me ndikim pas humbjes së transferimeve të Blaise Matuidi dhe Axel Witsel./GazetaDirekt.