SHPËRNDAJE

 

Paul Pogba, është duke u kërkuar nga shumë skuadra.

Duke iu përmbajtur temës së Manchester United dhe Paris Saint-Germain kampionët e Ligue 1 janë bërë të vetëdijshëm se çfarë do të kushtojë për të nënshkruar me Paul Pogba,përcjell GazetaDirekt.

Sipas Express Sport, Djajtë e Kuq po kërkojnë rreth 75 milion £ (101 milion dollarë) në çdo marrëveshje që përfshin një mesfushor fitues të Kupës së Botës./GazetaDirekt/