SHPËRNDAJE

KF Flamurtari përgatitjet është duke i zhvilluar në Mavrovë të Maqedonisë duke u bërë gati  kështu vrullshëm për edicionin e ri futbollistik.

E pikërisht sot një nga futbollistët e skuadrës kuqezi, Drilon Lladrovci ka festuar ditëlindjen, e kjo ditë e rëndësishme për të nuk është harruar as nga bashkëlojtarët ë tij.

Ata së bashku me kryesinë dhe stafin e klubit  ia kanë festuar ditëlindjen Lladrovcit, duke ia bërë edhe më të bukur këtë ditë./GazetaDirekt.