SHPËRNDAJE

Skuara bardhekaltër e Prishtinës edhe nesër qëndrojnë në Banjë dhe në darkë kthehen në kryeqendër.

Ndërsa, ndeshja miqësore e paralajmëruar si mundësi me Dukagjinin e Klinës nuk zhvillohet, por bardhekaltrit do t’i kenë dy miqësore javën e ardhshme.

Të martën më 1 gusht nga ora 17:00 takohet me Vëllaznimin.Ndërsa të dielën më 6 gusht nga ora 17:00 në Shkup takohet me Shkupin./GazetaDirekt.