SHPËRNDAJE

Wesley Sneijder është përfolur shumë kohëve të fundit që mund ta braktisë ekipin turk, Galatasaray, për ta bërë një transferim drejt futbollit amerikan.

Por ai përveç karrierës si futbollist, rëndësi të madhe i ka dhënë edhe jetës private. Ai është i martuar me modelen, Yolanthe Cabau dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Përkundër që është nënë e dy fëmijëve, modelja posedon  linja trupore përfekte. Për më shumë fotot flasin vetë./GazetaDirekt.