SHPËRNDAJE

Braziliani  Naymar është duke u përgatitur për ta kaluar edhe  një tjetër sezon në La Liga.

Superstar i Barcelonës, Neymar ishte i lidhur shumë me një lëvizje në Paris Saint-Germain, por braziliani është duke e bërë të qartë se po shijon kohën e tij me klubin katalanas.

Les Parisiens po kërkojnë të nënshkruajnë këtë verë pas ardhjes së Dani Alves, dhe gjithashtu janë të lidhur me Kylian Mbappe dhe Alexis Sanchez.

Megjithatë, Neymar këmbëngul se është i lumtur në Camp Nou./GazetaDirekt.