SHPËRNDAJE

Superstari i Barcelonës, Neymar është aktualisht në mes të një lufte  transferimi midis anës së Camp Nou dhe Paris-Saint Germain.

Futbollisti i Brazilit shënoi dy gola në fitoren 2-1 të Barçës ndaj kampionëve të Serie A në New Jersey të shtunën në mbrëmje.

Ani pse ai po kërkohet nga shumë skuadra, ai kohën e lirë nuk e ka lënë anash, duke shijuar atmosferën  në klubet e natës në Amerikë.

Neymar ka bërë  një foto me DJ Casey Kiss gjatë setit të saj për yjet e Barçës në Big Apple.

Dhe modelja e njohur  nga Rusia ka shkruar në foto: “Unë kam qenë gjithmonë një tifoze e madhe e futbollit dhe sidomos FC Barcelona”, ka thënë bukuroshja.