SHPËRNDAJE

Arsenali, po përgatit një ofertë prej 45 milionë euro për mbrojtësin e Southampton, Virgil van Dijk, raporton,Daily Express.

Trajneri i Arsenalit,  Arsene Wenger po  vazhdojë të përmirësojë skuadrën e tij përpara sezonit të ri dhe po synon ta marrë gjithashtu edhe sulmuesin e Celti,c Moussa Dembele për të zëvendësuar Alexis Sanchez./GazetaDirekt.