SHPËRNDAJE

Vera me tifozen e Interit po bëhet gjithmonë më e nxehtë ….Modelja angleze e Playboyt, April Summers, është një nga më të përfolurat nga tifozët e Interit kur vjen puna te vajzat e bukura.

Pas rikthimit të Roberto Mancinit te klubi nga Milano modelja e shfrytëzoi këtë gjë që t’i sigurojë vetës vëmendje jashtë Anglisë dhe ia arriti.

Ajo sot ndiqet na shumë tifozë të klubit italian në rrjetet sociale. Summers ka përditësuar llogarinë e saj me disa fotografi mjaftë të nxehta..