SHPËRNDAJE

Mesfushori i Los Blancos kërkohet me ngulm nga dy gjigantët e Londrës, pasi minutat e tij në Santiago Bernabeu pritet të jenë të pakët

Arsenal dhe Tottenham janë në garë për të nënshkruar me mesfushorin e Real Madrid, Mateo Kovacic.

Asnjëri klub ende nuk ka bërë ofertë zyrtare për lojtarin, që kërkohet edhe nga Roma, Milan, si dhe nga ish-klubi i tij, Inter.