SHPËRNDAJE

Ylli i Monaco, Tiemoue Bakayoko, do të nënshtrohet testeve  mjekësore në Chelsea javën e ardhshme, raporton “Standard”.

“The Blues” me sa duket do të paguajë një tarifë prej 35.1 milionë funtesh dhe është i përgatitur t’i ofrojë atij një kontratë pesëvjeçare.