SHPËRNDAJE

Manchester United po kërkon të nënshkruajë Emil Forsberg nga RB Leipzig për 50 milionë euro nëse lëvizja e tyre për Ivan Perisic dështon, raporton, Calciomercato.

Masa e Unitedit për Perisic ka dështuar të përparojë siç ishte planifikuar me Interin, dhe mbrojtësi i Leipzig shihet si një alternativë e përshtatshme nga Jose Mourinho./GazetaDirekt.