SHPËRNDAJE

Barcelona, ka përfunduar interesimin për  sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez raporton Calcio Mercato.

Nerazzurri nuk ka pranuar ofertën prej 80 milion € duke kërkuar çmim më të madh për Argjentinasin, të cilin gjigandët Spanjollë nuk janë në gjendje të paguajnë, përcjell GazetaDirket.

Lautaro ishte i etur të lidhej me bashkatdhetarin Lionel Messi në Camp Nou, por ka pranuar vendimin përfundimtar të Barçës dhe tani është plotësisht i përqendruar në një sezon të fortë 2020-21 në Inter./GazetaDirekt /