SHPËRNDAJE

 

Liverpool nuk është më i interesuar për David Alaba, me lojtarin e Bayern Munchen që nuk i plotëson kërkesat e Jurgen Klopp pavarësisht krizës mbrojtëse të Reds, thotë The Independent.

Kampionët e Premier League janë zbrazur dhe kanë humbur interesin për një lëvizje për 28-vjeçarin, shkruan GazetaDirekt.

Por në vend të kësaj Reds janë tërhequr në interesin e tyre dhe austriaku tani mund të drejtohet te Real Madrid./GazetaDirekt/