SHPËRNDAJE

Klubi anglez, Liverpool është duke e ndjekur talentin turk të Borussia Dortmundit, Emre Mor.

Mediet angleze raportojnë se ‘Reds’ janë duke u përgatitur që ta blejnë talentin turk, transmeton KosovaPress.

Mor ka treguar performancë mjaft të mirë në sezonin që e kemi lënë prapa, dhe ai është duke u monitoruar nga disa klube të fuqishme evropiane, por tani në garë për të është futur edhe gjiganti anglez, Liverpool. /KosovaPress/