SHPËRNDAJE

Liverpooli është shumë afër mbylljes së marrëveshjes me Andy Robertson nga Hull City, raporton ‘Daily Mail’.

23 -vjeçari luan në krahun e majtë të mbrojtjes dhe ai do të ishte blerja e tretë pas Mohamed Salah dhe Dominic Solanke. sovraniinfo

Robertson do të jetë si zëvendësues i James Milner derisa skuadra e Jurgen Klopp është rikthyer në garat europiane.