SHPËRNDAJE

Mesfushori brazilian është larguar nga Wolfsburgu.

Luiz Gustavo i ka dhënë lamtumirën Bundesligës, për t’u transferuar në Francë, te skuadra e Olympique Marseille.
Klubi nga Ligue 1, e ka prezantuar mesfushorin brazilian por nuk e ka bërë të ditur kohëzgjatjen e kontratës si dhe pagën që ai do të përfitojë me klubin e tij të ri.