SHPËRNDAJE

Presidenti  i Real Madridit, Florentino Perez,ka vendosur që është koha për të shitur, Karim Benzema, njofton, “Diario Gol”.

Me 35 milionë euro që janë shpenzuar për sulmuesin në vitin 2009, Perez mendon se ka bërë shumë para për investimin e tij dhe tani është koha për të holla për të financuar një lëvizje për futbollistin e Monacos, Kylian Mbappe./GazetaDirekt.