SHPËRNDAJE

Futbollisi i Leicester City, Riyad Mahrez pret që ekipi i Barcelonës t’i bëjë atij ofertë, pasi që ky i fundit të largohet nga ekipi anglez.

Mahrez, raportohet të ketë një ofertë nga Arsenali dhe Chelsea, por ai është i interesuar të luajë në La Liga dhe objektiv për të është Barcelona.