SHPËRNDAJE

Rey Manaj karrierën do ta vazhdojë në Serie B te skuadra e Carpit.

Sulmuesi i Interit, është afër arritjes personale me skuadrën e Carpit, bën të ditur agjenti i tij, Alberto Fontana.

Fontana ka deklaruar se marrëveshja me Carpin është shumë afër.

“Marrëveshja është shumë afër”, ka zbuluar Fontana.

Manaj edicionin e fundit ishte i huazuar te dy skuadra, Pisa dhe Pescara./Lajmi.net/