SHPËRNDAJE

Mandzukic ka shënuar gol, për juventus dhe ka barazuar gjithçka.
Nuk ka zgjatur shumë gëzimi i madrilenëve. Nga një aksion i mrekullueshëm Mandzukic ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm.