SHPËRNDAJE

Skuadra e Feronikleit sot në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, ka prezantuar edhe përforcimet më të reja.

Nikli  ka transferuar me mbrojtësin Arbër Prekazi, dy mesfushorët Qemail Elshani dhe Albert Dabiqaj dhe me sulmuesin Granit Arifaj.

Kujtojmë se Elshani, Prekazi dhe Dabiqaj sezonin që lamë pas ishin pjesë e Besës së Pejës, derisa Arifaj ishte pjesë e Drenicës./GazetaDirekt.