SHPËRNDAJE

Trajneri portugez, Jose Mourinho, nuk është i lumtur që Manchester United nuk ka qenë në gjendje të mbyllë një numër objektivash kryesore të transferimeve , përcjellë, Guardian.

Lëvizjet për Nemanja Matic, Alvaro Morata dhe Ivan Perisic kanë ngecur, prandaj  Mourinho është frustruar se ai nuk do të ketë një skuadër të plotë në dispozicion para fillimit të  sezonit të ri./GazetaDirekt.