SHPËRNDAJE

Skuadra e Manchester Unitedit nesër vendos për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. Sipas Goal.com ekipi i Jose Mourinhos do ta bëjë publike një listë të futbollistëve që pritet të qëndrojnë në “Old Trafford”.

E ardhmja e suedezit është në pikëpyetje por siç duket ai do të largohet nga United pasi kontrata i skadon më 30 qershor.

Dihet që sulmuesi i cili shënoi 28 gola këtë sezon, është i lënduar dhe se e ardhmja e tij mund të jetë Amerika./I