SHPËRNDAJE

Ylli i Barcelonës, Neymar, ka folur për të ardhmen.

Ai nuk e ka mohuar transferimin te Manchester United, por duke dhënë një deklaratë qesharake.

“Manchester United? Po, ose Eibar”, deklaroi Neymar me mahi.

“Largimi nga Barcelona? Nuk i dihet, gjithçka mund të ndodh”, shtoi ai.

Për Neymarin interesohen Man Utd dhe Man City.