SHPËRNDAJE

Ai para dita ditës e shpalli veten si beqar, pasi u deklarua se është ndarë nga e dashura e tij, aktorja ,Buna Marquezine.

Por  fotot e publikuar nga paparazët në një klub nate të Rio De Zhanieros flasin ndryshe. Ata të dy shihen duke biseduar  dhe duke vallëzuar bashkë.

Se a janë rikthyer ata prapë së bashku mbetët të shihet në ditët në vazhdim./GazetaDirekt.