SHPËRNDAJE

Futbollisti me famë botërore shqipëtari nga Kosova Granit Xhaka për momentin ndodhet me pushime në Miami se bashku me të fejuarën e tijë dhe atje i ka propozuar martesë të fejuarën e tijë Lonitës .

Pa dyshim që e fejuara i është pergjigjur me Po .

Se kur do ta kurorezojnë me martesë mbetet të shihet ne vijim .