SHPËRNDAJE

PEPE ka rënë dakord për t’u bashkuar me Paris Saint-Germain. Kjo marrëveshje është dy-vjeçare.

Sipas Marca , Pepe ishte në prag të nënshkrimit të Interit, por Unai Emery këmbënguli hapin e Ligue 1 në dhe marrin peng marrëveshjen.