SHPËRNDAJE

 

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez është i gatshëm të lejojë Sergio Ramos të largohet në 2021, raporton TV El Chiringuito.

Mbrojtësi thuhet se do të jetë subjekt i një oferte masive të kontratës nga Paris Saint-Germain, dhe Perez nuk ka bërë asgjë për të shuar flakët duke lënë derën e daljes të hapur, përcjell GazetaDirekt.

 

Ramos thuhet se po kërkon një kontratë dy-vjeçare në Real në mënyrë që ai të mund të pensionohet në klub në 2023./GazetaDirekt/