SHPËRNDAJE

Në Kosovë ndeshjet nga sot mund të zhvillohen edhe gjatë natës.

Stadiumit Adem Jashari në Mitrovicë i janë vendosur reflektorë që të zhvillohen ndeshje gjatë natës shkruan indeksonline.

Kujtojmë se në këtë stadium, Trepça ’89 dhe Prishtina do t’i zhvillojnë ndeshjet eliminatore për në Ligat evropiane.