SHPËRNDAJE

Skuadra më e trofeshme në futbollin kosovar,Prishtina ka arritur të ia “rrëmbejë”, dy futbollistët e Besës, bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë, Përparim Osmani dhe mesfushorin, Diar Miftaraj.

Që të dy kanë nënshkruar për ekipin bardhekaltër, lajm të cilin e ka bërë publike faqja zyrtare e Prishtinës./GazetaDirekt.