SHPËRNDAJE

PSG po përgatit një ofertë prej 60 milionë eurosh për sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero, lajm i bërë i ditur nga “The Times”.

Marrëdhënien  jo të mirë  mes futbollistit argjentinas dhe menaxherit të Manchester City, Pep Guardiola, po dëshiron ta shfrytëzon ekipi francez, që ta sjellë Agueron në PSG./Gazeta Direkt.