SHPËRNDAJE
690723663MT00069_Real_Madri

Barcelona do të ofrojë mesfushorin Ivan Rakitiç si pjesë e ndonjë marrëveshjeje për të nënshkruar yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho,  raporton  Don Balon.

Ana e Camp Nou është e vendosur për të siguruar një marrëveshje me futbollistin e Reds, edhe pse Jurgen Klopp dhe ekipi i tij nuk janë të gatshëm për të lënë atë të largohet nga Anfield./GazetaDirekt.