SHPËRNDAJE

Real Madridi ka hartuar një listë të ngushtë të sulmuesve nëse ata nuk arrijnë ta rrëzojnë Kylian Mbappe këtë verë, raporton, Diario Gol.

Mes tyre janë, Marcus Rashford i  Manchester United, Pierre-Emerick Aubameyang i Borussia Dortmundit dhe Timo Werne i RB Leipzig./GazetaDirekt.