SHPËRNDAJE

 

Real Madrid dhe Barcelona duan të nënshkruajnë Bruno Fernandes vetëm tetë muaj pasi ylli u bashkua me Manchester United, raporton The Sun.

Skuadrat spanjolle po shikojnë me vëmendje situatën e lojtarit portugez në Old Trafford, me spekulime që sugjerojnë se 26-vjeçari kishte një ngatërrim me trajnerin e Djajve të Kuq, Ole Gunnar Solskjaer,përcjell GazetaDirekt.

Sidoqoftë, Fernandes derdhi ujë të ftohtë mbi pretendimet e një përçarje me shefin e Man Utd, duke sugjeruar që njerëzit po përpiqeshin të bënin telashe në klub duke lidhur emrin e tij me pakënaqësinë./GazetaDirekt/