SHPËRNDAJE

Milan filloi të ëndërronte në transferimin e një lojtari i cili do iu bënte punën më të madhe.

Mirabelli dhe Fassone e pëlqejnë portugezin për të cilin klubi kuq e zi ofroi 60 milionë euro. Real Madrid pavarësisht se dëshiron 70 milionë e peanoi ofertën për të mbajtur raportet e mira. Raporte të cilat do i nevojiten për Donnarumman.

Arsyeja që James nuk zgjodhi të transferohej në San Siro, është Liga e Kampionëve. Me kupën e botës para, lojtari e ka gjykuar si decisive përballjen e tij në Ligën e Kampionëve.