SHPËRNDAJE

Arsenal po frikësohet se Alexis Sanchez mund të kërkojë një largim nga klubi, raporton The Sun.

Futbollisti kilian  ka hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij në Emirates Stadium dhe vazhdon të jetë i lidhur ngushtë me një kalim  te skuadrat e Manchester City dhe Paris Saint-Germain./GazetaDirekt.