SHPËRNDAJE

 

Jadon Sancho, është njëri nga lojtarët më të komentuar të momentit.

Borussia Dortmund, do të preferonte të shiste Jadon Sancho dhe të mbante Erling Haaland këtë verë, raporton Bild, përcjell GazetaDirekt.

Gjigantët evropianë po ndjekin nga afër progresin e të dy yjeve, por Dortmund është më i vendosur për të mbajtur sulmuesin frytdhënës norvegjez./GazetaDirekt/