SHPËRNDAJE

Futbollisti, Alex Sandro, ka vendosur që të mos e përfillë ofertën e Chelsean dhe është i gatshëm të nënshkruajë një kontratë të re prej  93,000  funte në javë për Juventusin, raporton The Sun.

“Blues” kanë qenë të lidhur ngushtë me transferim rekord për lojtarin brazilian, por tani detyrohet të kërkojë dikë tjetër, si zëvendësues të Sandros. /GazetaDirekt.