SHPËRNDAJE

Manchester United i është drejtuar Arturo Vidalit të Bayern Munichut në kërkimin e tyre për një mesfushor të ri, raporton, Star Daily.

United duket t se ka humbur betejën për ta transferuar Nemanja Matic dhe Eric Dier dhe shpreson të rrëmbejnë lëvizjen e parashikuar të Vidal, ani pse ky i fundit po kërkohet me ngulm nga Interi./GazetaDirekt.