SHPËRNDAJE
MADRID, SPAIN - MAY 27: Lionel Messi of FC Barcelona celebrates after scoring his team's first goal during the Copa Del Rey Final between FC Barcelona and Deportivo Alaves at Vicente Calderon stadium on May 27, 2017 in Madrid, Spain. (Photo by David Ramos/Getty Images)

Barcelona mund të përforcohet me lojtarë të rinj.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman që thënë se asgjë nuk përjashtohet kur bëhet fjalë për nënshkrimet e mundshme të Lautaro Martinez të Interit dhe sulmuesit të Lyon, Memphis Depay, përcjell GazetaDiekt.

 

Holandezi ka thënë: “Asgjë nuk përjashtohet. Ne jemi gjithmonë në kërkim të lojtarëve për të përmirësuar lojën tonë.”./GazetaDirekt/