SHPËRNDAJE

Arsenali po përgatit një ofertë për të nënshkruar me mesfushorin e Sporting Lisbonës, William Carvalho për rreth 30 milionë euro, raporton, Record.

Carvalho është i interesuar që më në fund të shkojë në Premier Ligë pas disa viteve të spekulimeve dhe Arsenali synon të mundë Newcastle për nënshkrimin e tij./GazetaDirekt.