SHPËRNDAJE

 

Barcelona, Paris Saint-Germain dhe Juventus janë të gjithë duke ndjekur firmën e mbrojtësit të Arsenalit, Hector Bellerin raporton, Calcio Mercato.

Të tre klubet kanë shfaqur interes për 25-vjeçarin, kontrata aktuale e të cilit në Emirates Stadium do të skadojë në 2023,përcjell GazetaDirekt.

Camp Nou që mendohet të jetë destinacioni më i mundshëm i ardhshëm i Bellerin për shkak të periudhës së tij të kaluar në akademinë e tyre La Masia./GazetaDirekt/