SHPËRNDAJE

 

 

Duket se De Gea nuk do të jetë gjatë te Manchester United.

Portieri i Manchester United David de Gea po monitorohet nga Bayern Munchen, Juventus dhe Paris Saint-Germain, thotë Fichajes, përcjell GazetaDirekt.

Reprezentuesi spanjoll mund të bëjë një dalje të hapur në Old Trafford gjatë verës, me ekipet kryesuese nga e gjithë Evropa gati për ta rrëmbyer atë./GazetaDirekt/