SHPËRNDAJE

 

Manchester United, i është bashkuar garës për të nënshkruar Eduardo Camavinga nga Rennes  raporton, Marca.

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain po ndjekin gjithashtu 18-vjeçarin, i cili aktualisht vlerësohet në rreth 70 milionë dollarë, përcjell GazetaDirekt.

United mund të shtojë interesin e tij në Camavinga nëse Pogba largohet nga klubi, me francezin që gjithashtu po kërkohet për një lëvizje në Madrid./GazetaDirekt/